Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha érettségi előtt produkálok...

Ha érettségi előtt produkálok pozitív covid tesztet, mi történik?

Figyelt kérdés

Biztosan tavaly is volt 1-2 ember, akinek sajnos összejött, de nincs ilyen a környezetemben, és erről tavaly nem szólt a fáma.

Ilyen esetben akkor nem mehetek érettségizni, így az egyetem is csúszik egy, de legalább fél évet?



2021. márc. 26. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom Pótérettségi
2021. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Érettségi előtt érdemes 2 hét teljes karantént tartani
2021. márc. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Én el tudom azt képzelni, mint a középiskolai felvételinél volt. Adtak egy pótnapot az igazolt covidosoknak.
2021. márc. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy a kettes mondja, ezért sem értem a kormány álláspontját, hogy érettségi előtt 1,5 héttel be akarja őket tuszkolni közösségbe.
2021. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De például akár otthon is lehet valaki pozitív, aki miatt karanténba kerülhetünk. Ez a kormány által gyors iskolanyitás még neccesebbé teszi, bár nekünk heti szinten így is vannak konzultációs órák bent a suliban.

Lehet hülyeség, de például mi van akkor, ha én mindent elkövettem az érettségi érdekében, de aki előttem/mellettem/mögöttem ülő nem és pozitív lesz (bármelyik érettségi napon). Akkor megint csak buktam. Sajnos itt nagyon sok nem csak rajtunk múlik. Kb a családunktól is külön kéne egyedül lennünk valahol, hogy nagyon lecsökkentsük az esélyeinket.

2021. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!