Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Marczibányi téri Kodály...

A Marczibányi téri Kodály tényleg nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Látom, hogy ilyen kérdésre egy 5-10 éve mindenki azt válaszolta, hogy borzasztóan rossz és kiváncsi vagyok, hogy ez így van-e a mai napig vagy azóta esetleg javult.

2021. márc. 29. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez az utolsó évem itt, 8.os vagyok, de én nagyon szeretem. Rádiós osztályba járok. Itt is (mint bárhol máshol) van rosszabb tanár, de nagyrészt jó tanárok vannak.
2021. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! 8 évet húztam le ott, életem legrosszabb döntése volt. Van jó tanár, de sajnos több a rossz, a diákság pedig embertelen. A rádió kórus minőségben borzasztó visszaesést mutat. Az oktatás színvonala gyenge, amióta eljöttem gimibe szenvedek, mert nincsenek alapjaim az ének-zene kivételével semmiből. Mindenki ott tesz keresztbe a másiknak ahol tud, toxikus a légkör. Aki jót akar magának nem megy oda/nem iratja oda a gyerekét
2023. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!