Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-ÁOK-ra kb. 300-an többen...

SE-ÁOK-ra kb. 300-an többen jelentkeztek, mint tavaly. Mennyire lesz magas a ponthatár?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, ha lesz szóbeli, de Ti, jelenlegi végzősök, hogy megy nektek az online oktatás? Jobb otthon lenni felkészülés szempontjából?
2021. ápr. 3. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is a Semmelweisre jelentkeztem, most vagyok végzős.

Szerintem (bár mivel nincs összehasonlítási alapom egy normál végzős évhez képest) van, ami miatt hátrányból indulunk, lásd kémia emelt kísérletek. Ezeket ugyanis békeidőben mi elvégeznénk a suliban, viszont jelenleg korlátozottak a lehetőségeink a kiscsoportos foglalkozásokra.

Ami a felkészülés egyéb oldalait illeti, igyekszem magam megoldani, de hiányoznak a számonkérések, hogy lássam, mi az amire rá kellene erősíteni. Ez persze nem csak a két emelt érettségi tárgyra vonatkozik.


(Amióta bezárták a középiskolákat, én személy szerint egy kiscsoportos foglalkozáson sem vehettem részt, nálunk nem szerveztek ilyen órákat, így minden digitális formában zajlott)

2021. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezen gondolkozom csak SZTE-FOK-on. :D az itteni válaszok alapján szerintem egyébként, ha lesz is szóbeli nem fogja elérni a 2019-es pontokat. Te mit gondolsz kérdező?
2021. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én tavaly voltam végzős, most megyek második nekifutásra 😅
2021. ápr. 5. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!