Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ki fognak nyitni...

Szerintetek ki fognak nyitni az iskolák április 19.-én?

Figyelt kérdés

A mostani helyzetnél magasabb elhalálozás, fertőzöttség még nem volt de tényleg pont most akarnak kinyitni?

Mármint hogy 20 ezer fertőzöttnél záratták be erre a tanévre a sulit és 200 ezernél kinyitnak?

Ha logikusan nézem akkor esélye sincs ennek, de ismerve a jó magyar vezetést fix kinyitnak legkésőbb májusra mert nyárra eltűnik a covid mint tavaly



2021. ápr. 5. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon azt mondják hogy ki akarnak és erre nagy az esély de nem most lenne a legjobb kinyitni
2021. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ma tették ki fb oldalra a 2,5 milla beoltott utáni intézkedéseket. Egyèrtelműen le van írva, hogy 19. én az iskolák, ovik NYITNAK nem nyithatnak feltételes módban. Nézd inkább azt, több értelme van mint itt átlag emberektől kérdezgetnu
2021. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Én nem látok rá sok esélyt, bár a csapból is az folyik, hogy 19-én nyitás.

Végzősként egyébként több ismerősöm is van, akik azt mondták ők nem mennének vissza ennyi időre. Főleg kolisok, akiknek nem hiányzik ez a csiki-csuki miután már beköltöznek. Kommentekből, posztokból láttam sok szülőt is aki nem engedné a gyerekét. Én mennék ha lehet, de elég képlékenynek látom még ezt. Nem baj, majd előtte nap megtudjuk 😅

2021. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

3. vagyok, nem tudom miért szavaztak le akik leszavaztak, mivel a kérdés úgy kezdődik, hogy "szerintetek". Lehet a hangnemből érződő fáradság, ami kb. megjelenik mindenkinél a helyzet miatt néha-néha, de csak vélemény volt, nem akartam senki ellenszenvét kivívni vele.

Szóval mégegyszer, semlegesebben ugyanez a vélemény:

Hivatalos állás szerint nyitnak 19-én. Azonban sokan vannak akik nem tartják ezt a döntés helyesnek különböző okoból (akár szülők, diákok, pedagógusok- nyilván sokan vannak a döntés mellett is, csak egy egész hangos tömeg látszik körvonalazódni akik nem szeretnék). Emiatt én nem tartom kizártnak, hogy az ő szavuk vagy ellenállásuk miatt nem valósul meg klasszikus értelemben a jelenléti oktatás.

2021. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Terveznek egyféle sztrájkot miszerint 19.-én senki se menjen be suliba. Ha ez megvalósulna akkor fixen nem nyitnának ki de ez szinte lehetetlen.. rengeteg szülő szerint "szent" a fidesz szava és a tanároké is..
2021. ápr. 8. 01:49
 6/7 anonim válasza:
Az én suliban az összes tanár nagyon azt mondja, hogy ha valamikor még nyitunk akklr az most lesz. De nézve a halálozási és fertőzési adatokat akkor ez elég fura lenne...
2021. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!