Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az idei érettségin lesz valamilyen feladat a digitális oktatással vagy a coviddal kapcsolatos feladat?

Figyelt kérdés
Magyarból érvelés, idegen nyelvből olvasott szövegértés vagy hasonló?

2021. ápr. 7. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Simán lehet, akár töriben is el tudom képzelni, nekem 2008-ban az EU parlamentről volt kérdés, pedig az akkoriban viszonylag friss dokog volt és még most se nevezném történelemnek, mert jelenleg is része az életünknek. A covid se történelem még, de simán el tudom képzelni.
2021. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon remélem, hogy érvelni kell majd a digitális oktatás mellett vagy ellen.:D
2021. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Én elképzelhetőnek tartom a magyarban középen és emelten, meg max. matekban.
2021. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Én nem adnék fel ilyen feladatot, mert teljesen át van politizálva, és senki nem akar belefutni politizáló megoldásokba, aztán meg vitatkozni a fellebbezésnél, hogy most azért vontak-e le, mert a tanár a másik oldalon van. Egyszerűbb ezt elkerülni.
2021. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, most miért lettem lepontozva? Azért mondom, hogy ez simán elképzelhető,mert pl.: írtunk egy országos matek próbaérettségit és abban olyan feladat volt, hogy egy fertőtlenítős doboznak a térfogatát kellett kiszámolni, a fertőzöttek számát kellett grafikonon ábrázolni és valószínűségét. Magyarban középszinten azt tartom valószínűnek, hogy az érvelésnél téma lehet a digitális oktatás, emelt magyarban a reflektáló feladatnál meg mondjuk az online színház és az élőben látott előadások összehasonlítása. Már ugye mint tudjuk, nem lesz szóbeli, de a tanárok azt mondták, hogy a nyelvi szóbelin simán előfordulhat, hogy valamilyen járvánnyal kapcsolatos témát bedobnak.
2021. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!