Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a kimeneti nyelvi követelm...

Mik a kimeneti nyelvi követelmények ÁOK GYTK?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetem orvosi szakán és a gyógyszerész szakon. Sehol sem találom a kimeneti követelményeket.


Nyáron megéri csinálnom egy felsőfokú angol nyelvvizsgát vagy szakmai nyelvből fog kelleni?



2021. ápr. 9. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Kíváncsi vagyok, hány helyen kerested, konkrétan fél percen belül meg lehet találni a választ rá a felvin.


[link]


[link]

2021. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, viszont ez nem lett frissítve, a követelmények változtak azóta. Itt csak az a kérdés, hogy szakmai angol kell-e vagy nem muszáj.

Már nem elég egy középfokú nyelvvizsga a diplomához, csak az alapszakoshoz.

Ha valamit nem tudsz, ne válaszolj.

2021. ápr. 9. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nincs frissítve? De. Le van írva.

(nem az első válaszoló vagyok)

2021. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem értem minek válaszoltok, ha semmi közötök a felsőoktatáshoz :D.

Idézem: "8.2. Idegennyelvi követelmény


A mesterfokozat megszerzéséhez a magyar nyelvű képzésben angol nyelvből államilag elismert, középfokú (B2), komplex típusú nyelvvizsga vagy ezzel egyenértékű érettségi bizonyítvány vagy oklevél, az idegen nyelvű képzésben pedig magyar nyelvből egyetemi záróvizsga szükséges." ű


Ez már nem elég, kell mégegy nyelvvizsga, közép- vagy felsőfokú, de azt nem tudom, hogy SZAKMAI vagy sima nyelvvizsga elég-e angolból.


Az válaszoljon, aki ezeken a szakokon tanul vagy köze van hozzá. Köszi!

2021. ápr. 9. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Általános orvosira járok, sima komplex angol középfok kell.

#3

2021. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A diploma megszerzéséhez is csak 1 db középfokú?
2021. ápr. 9. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy darab B2-es szintű, C típusú angol nyelvvizsgám van, mégis kiadták a Semmelweis Egyetemen az orvosi diplomámat 2019-ben
2021. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta rájöttem. Nem tudom miért hittem azt, hogy nem elég.
2021. ápr. 25. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!