Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyszerre 10 gyerek lehet...

Ha egyszerre 10 gyerek lehet érettségi írásbelin bent, akkor kb hány felügyelőtanárra van szükség egy átlag "méretű" iskolába?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én sulimban két osztály érettségizik. Cirka 60 ember. Ez hat termet jelent. 6 felügyelőtanár 1 folyosóügyeletes és 1 tartalék. Tehát 8 tanár elég. A szakos tanár nem lehet a tanteremben felügyelő de a folyosós lehet és akár tartalékos is. Extrém esetben a szakos tanár, mint tartalék bemehet felügyelni az érettségire. Ezen kívül még az igazgató is lehet felügyelő tanár.
2021. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es minden nap ugynanazok vannak bent?
2021. ápr. 9. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár az is elképzelhető. Mondjuk nálunk 50 tanár és három pms ember van. Így lehet rotálni az embereket. Viszont az érettségi alatt online tanítás van így ki kell logisztikázni hogy ki mikor ügyel.

Én személy szerint örülök, ha beosztanak ügyeletbe mert egy kis pénzt kapok érte.

2021. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orankent 1 tanar van bent, es 1 ember ul az egesz folyoson, ami tobb termet lefed. Igy attol fugg, hany terembe fer be 10x diak.
2021. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 7 osztály érettségizik. Nem tudom hányan vannak 1-1 osztályban, de kell egy pár tanár.
2021. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!