Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey Klára Gimnázium (Budape...

Leövey Klára Gimnázium (Budapest) felnőttoktatási tagozatáról valakinek van információja? Illetve, milyen tantárgyakat tanítanak ott a különböző évfolyamokon?

Figyelt kérdés

Az esti vagy az ifjúsági képzés érdekelne, bármelyikről valakinek van bármi információja, nagyon megköszönöm. Ifjúsági képzés az nappali tagozatként van meghirdetve, de közben meg felnőttoktatás, ami nekem nem világos, hogy ez esetben kellene-e közösségi szolgálatot teljesíteni? Mert elvileg felnőttoktatásban meg esti tagozaton nem kell, de ha az ifjúsági az nappali képzés...

A tantárgyakról nem találtam ilyen táblázatot meg pedagógiai programot sem, ahol meg tudtam volna nézni, hogy milyen tantárgyakat tanítanak évfolyamonként lebontva. Ha átjelentkezek, akkor egy másik iskolából jelentkeznék át (szintén felnőttoktatás), ahol már volt "problémám" a különbözeti vizsgákkal, ezért érdekelne.



2021. ápr. 10. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Remélem, nem ide mentél végül. Már biztos nem aktuális, de leírom, hátha másnak hasznos lehet. Google-n a suli cenzúrázza a véleményeket, itt viszont nem tudják. Én ugyan nem ifjúsági, hanem felnőtt tagozatra jártam 1 évet, pazarlás volt... Matek felmentéssel jöttem ( diszkalkulia miatt ) , az év elején ezt tudomásul is vették, majd kb fél év elteltével jutott eszükbe szólni, hogy amúgy ezt a papírt ők nem tudják elfogadni, mert konkrétan a matematika szó nem szerepel benne. Tették ezt is minősíthetetlen stílusban ( idézem: ,, a papírja x ideje itt hever a titkárságon..." ) ennyi idő alatt viszont már se pénzem, sem pedig időm nem volt újabb papírt intézni, így év végén buktattak matekból. ( Ráadásul nem csak engem, az osztályátlag 1,67 volt. Nem tudom, ez az estiseké vagy Androvics Edina tanárnő hibája volt-e, mindenesetre az érdekes, hogy mindenkinek a matek volt siralmas. ) :)) Azóta átmentem másik iskolába, ahol idén fogok matek helyett érettségizni földrajzból.
ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!