Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt törire elég lesz a...

Emelt törire elég lesz a Száray tankönyvekből felkészülnöm?

Figyelt kérdés
Az összes könyvünk Száray, kivéve az utolsó kettő, ami Ofi-s. Nagyon alaposan megtanultam amik a könyvben vannak, de az a baj, hogy nem tudom hogy elég lesz-e. Van a sulinkban fakultáció, viszont ott vázlatokat kapunk, aminek a fele rövidítés, és nagyon nehezen lehet rajta kiigazodni. Valaki már érettségizett sikeresen úgy hogy csak a könyvekből tanult?

2021. ápr. 11. 11:07
 1/4 anonim válasza:
32%

Emeltre? Dehogy, max középre. xD Főleg ha egy szivatósabb tanár fogsz ki. Én anno megvettem egy könyvet is amiben ki volt dolgozva az összes tétel.


2021-es változata: [link]

2021. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mit értessz az alatt hogy szivatósabb tanár? Szóbeli nem lesz, ha erre gondolsz és a kérdésem se a szóbelire irányult.
2021. ápr. 11. 13:22
 3/4 anonim válasza:
100%

Uristenem bocsi teljesen elfelejtettem hogy nem lesz szóbeli.


Viszont akkor is ajánlatos a könyv amit küldtem plusz jótanács: gyakorold a térképhasználatot. Ha tudod mi merre van “elrejtve” akkor egy zseniálisan könnyen használható legális puska. Ne utolsó pillanatban szerezd be.

2021. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
nem kell ijesztgetni éretségi előtt, persze h elég :)
2021. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!