Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A végzősöknek írásbeli érettsé...

A végzősöknek írásbeli érettségi után be kell még valamikor menni suliba úgy, hogy a többi osztály is jelen van az iskolába?

Figyelt kérdés
Vagy pl amikor a dolgozatokat meg kell nézni, akkor is csak az érettsegizők lesznek az épületben?
2021. ápr. 11. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
A jelenlegi helyzetben nem tudni, hogy ha vissza is mennek a tanulók, meddig kell majd járjanak. Lehet két hét múlva újra azt mondják hogy mindenki haza. Egyébként meg ez iskolától függ szerintem. Nálunk úgy volt hogy ha egy-egy tanár kész lett az egész osztály feladatlapjaival, akkor azt jelezte, és onnantól kezdve folyamatosan lehetett hozzá menni a lyukasóráiban. Aztán persze volt egy hivatalos megtekintési nap, de akkorra már mindenki tudott mindent. Ismerőseimnél is több verziót hallottam, van akiknél megvárták mire minden ki lesz javítva és utána lehetett menni megnézni több napig is, volt ahol olyasmi volt mint nálunk, de nem minden tanár jelezte ha kész lett, szóval ez tényleg iskolától függ.
2021. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi! De ha jol ertem, akkor altalaban rendesen tanitasi napokon lehet megnezni, ugye?
2021. ápr. 11. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én olyat nem hallottam hogy egy iskola ennek egy külön napot szentelne hétvégén. A legtöbb helyen általában van egy konkrét időpont megadva, tehát nem csak dátum, hanem óra is, ez pedig délután szokott lenni, hiszen akkor már a tanároknak nincs órája. Szóval ha van is ott még pár diák, akkor ők csak azok akik 8-9. órára várnak esetleg.
2021. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly úgy volt, hogy miután minden érettségit kijavítottak, kijelöltek egy napot és bemehettünk a saját termünkbe megnézni. A portás néni maximum 3-4 embert engedhetett be egy osztályból. Szigorú kézfertőtlenítés volt mind a suliba, mind a terembe lépve.

Végig néztük az összeset, aláírtunk egy papírt, hogy láttuk és rendben van minden, valamint egy másik lapon az érkezésünket és távozásunkat is leírtuk, majd itt is aláírtuk. Elvétve volt egy-két tanár a folyosón, de alapvetően üres volt a suli. A teremben viszont szigorúan minimum egy tanár tartózkodott, a biztonság kedvéért.

2021. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!