Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintem a tanévben a középis...

Szerintem a tanévben a középiskolák már nem mennek, szerintetek?

Figyelt kérdés

Márc. 27: Minden iskola nyit április 12-én, ez ki is lett tolva 19-re.

a 19 ki lett tolva május 10-re a középiskoláknak, ma pedig a felső tagozatosoknak is május 10-re. Tehát amikor elv. megyünk az május 10. Május 10 - Június 15 : 36 nap, ebből az utolsó hét (14., 15.) nem tanul senki, marad 34 nap. Ebből 3 nap szünet a legtöbb iskolában (közép) az érettségi miatt. Marad 31 nap, tehát 1 hónap. Már előző évtől mondogatva van, hogy megyünk vissza, minden hónapban mondják, nem így van. Ha a félévkor nem engedtek vissza, szerintem most se fognak 1 hónapra, értelmetlen. Szerintetek?



2021. ápr. 14. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Mennek a középiskolák ebben a tanévben
Nem mennek a középisk. ebben a tanévben
Általános megy, középisk. nem
43 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Meglátjuk.
2021. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
még az általános felső tagozat se nyit ki május 10 ig Xd
2021. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Érettségi után szerintem esélyes, hogy a közepiskolások és az általános iskola felsősök tényleg visszamennek. Most talán a 6 és 8 osztályos gimnáziumok miatt döntöttek így. Fura lett volna, ha a suli egyik fele már jár, a másik nem. Igaz, így volt márciusig is, de most legalább egységes lesz. Az az utolsó hónap még hasznos lehet, mind tanulás, mind társaság miatt.
2021. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj utolsó, akkor te maradj is bent egész nyáron, biztos hiányozhat neked a társaság már nagyon, lehet otthon remegsz és fröcsögsz. :)
2021. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
#3, mert szerinted most, hogy az alsósok járnak, felsősöknek távoktatás marad, mi lesz? Tán külön épületben vannak? "Fura lett volna, ha a suli egyik fele már jár, a másik nem" ;-)
2021. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
#5 Gondold át, igenis fura lett volna, ha a gimi 5-8 jár, 9-12 meg nem, és tedd hozzá: miközben semmi sem indokolja a különböző elbírálásukat. És tedd hozzá még: az általános iskola alsó és felső osztályainál eléggé más módszereket kell alkalmazni, ott tehát még indokolt is lehet, tehát nem fura, ha írni és számolni tanulók járnak, míg a felsősöknél az a plusz 3 hét otthon már kevésbé számít, és még azt is tedd hozzá, hogy általánosban nincs érettségi. A máj 10 datum az érettségi miatt van. Nyolcosztályos gimi 5-8 evf -t kár lenne visszazavarni addig, majd 3 napra újra haza. Így már összeáll? Nem egyenlő az iskola az épülettel, nem épületügyi kérdésről van szó.
2021. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!