Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Helyes lenne szerintetek...

Helyes lenne szerintetek május 10.-én kinyitni a középiskolákat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 18:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
72 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szívesen várok indoklásokat is
2021. ápr. 17. 18:29
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mostmar egy honapra (amikor nalunk regen amugyis mar laza órák voltak, filmnezes, játék stb) felesleges.
2021. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Bármennyire is mást gondolnak sokak: az embereknek megvan a maguk funkciója, így középsulisoknak a helye az iskolapadban van... Legalább legyen egy normális hónapjuk, amikor csinálnak is valamit. Persze nem mindenkire vonatkozik ez, de azért a fiatalok sokkal lazábbra vették a tanulást, semmint hagyományos oktatás során.

Ha esetleg kételkednétek a szorgalmat érintő állításomban, nézzétek meg a itteni kérdéseket, amik az utóbbi 2-3 hónapban megfogalmazódnak...

2021. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
60%

Szerintem is felesleges. Abban az egy hónapban már amúgy se csinálnánk semmit.

Különben is május végén már le is zárnak minket.

Plusz ha indokolt lesz én biztos hogy ki fogom használni azt hogy nem kötelező bejárni.

Max az utolsó hétre bemegyek és én úgy jó is vagyok

2021. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Én is azt kérdezem, hogy mégis minek egy hónapra bemenni? Nem csinálunk akkor szinte semmit.

Meg ott van az is, hogy nem kéne szivatni a diákokat, akik nem is írtak semmit a füzetbe online tanítás óta (sok ilyen osztálytársam van, meg őszinte leszek, én se írtam a füzetbe már egy ideje... Viszont légyszi ne hívjatok lustának, csak nagyon unalmas és fárasztó az összes óra), hogy aztán egyest kapnak. Az én sulimban ellenőriznék a füzeteket.

2021. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Mint ahogy már sokan leírtak, felesleg arra a pár hétre bemenni. Max a felsőt kinyitják mert az ált sulik már úgy is használatban vannak de a középiskolákat, nem beszélve a koleszokról.
2021. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Legyen nyitás. Legyen legalább egy normális hónapunk.
2021. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem fognak. De ha mégis, én akkor se fogok menni az biztos.
2021. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves #8 szerinted áttolják a nyitást vagy tanévvégéig online?
2021. ápr. 20. 10:03
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
HelyTelen a nyitás
2021. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!