Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok már a szeptember...

Várjátok már a szeptember elsejét, hogy becsöngessenek a suliba?

Figyelt kérdés

Én már nagyon,minden nap oldok meg másodfokú egyenleteket,verset elemzek,töri könyvet átlapoztam stb...!

És már kihegyeztem az összes ceruzám is,szép tiszta az iskolatáskám,és nagyon várom már,hogy a tanárnő felszólitson felelésre vagy dogát irjunk!Ez hiányzott már június óta!!

Ti hogy vagytok vele,készültök,várjátok már a sulit,úgy mint én?=)


2010. aug. 21. 20:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
62%
Nem várom.. sőt azt sem hogy az unalmas matek órán üljek.. és hülye feladatokat megoldani..-.- Sőt meg semmi kedvem sincs tételek tanulni.. 18L
2010. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Fogd fel úgy,hogy amit most befektetsz a jövőben abból fogsz profitálni,és megtérül a befektetett munka!!;)
2010. aug. 21. 21:00
 3/67 anonim ***** válasza:
85%
Igen, jókat lehet hülyülni és úgy is ez az utolsó év. Nehogy később hiányozzon, már csak 1 év és úgy is vége, legyen a legjobb. :)
2010. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kérdés most vicces akart lenni?
2010. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
39%

Te stréber vagy? :D

A kérdésre válaszolva... egyetemet kezdek idén, de nagyon várom. :) Nem a tanulást, a bulikat! :P

2010. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Már miért lenne vicces??Akkor nyilván ott teszem fel a kérdést!Nem,én komolyan készülök,de én se vagyok stréber csak szeretem a pontosságot,felkészültséget és alaposságot!
2010. aug. 21. 21:14
 7/67 A kérdező kommentje:

"Nem a tanulást, a bulikat! :P"


Ez elég szomorú!!Kiseggeled 2-sel azt a pár évet?Milyen munkaerő lesz belőled?

2010. aug. 21. 21:15
 8/67 anonim ***** válasza:
69%
Mekkora stréber vagy! Ne haragudj, de ez az igazság. Amúgy nem érdekel, ha lepontozol. Két diplomám van (mindkettő mérnöki), pedig még csak 26 éves vagyok. Én se vártam sose a sulit, maximum a haverok miatt, pedig sose ment rosszul a tanulás. De azt sose tudtam volna megtenni, hogy nyári szünetekben verseket elemezzek vagy matek példákat oldjak meg. Attól, hogy valaki bulizik az egyetemen, az nem jelenti azt, hogy kettesekkel végzi el a képzést és rossz szakember lesz. Én is sokszor jártam bulizni, de mégse kettesekkel végeztem. Ha tanulni kellett, akkor tanultam, de sose voltam ennyire túlbuzgó, ennek ellenére jó munkám van.
2010. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
73%
LoL kíváncsi lennék rá te milyen tanuló vagy? Szerintem direkt azért tetted fel a kérdést hogy eldicsekedhess vele hogy húú én 5-ös vagyok mindenből én vagyok a király! Szerintem te még általános iskolás vagy mondjuk 4.-es. Mindig az ilyen kis taknyosok várják annyira a sulit... Mert nekik még kaland a tanulás! Majd ha tanulod a kémiát magasfokon meg a fizikát akkor majd várhatod a sulit pancser 12 éves!
2010. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
84%

hát én várom:P

de csak mert nagyon unatkozom, a tanulás legalább leköt.



21/L

2010. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!