Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus kommunikáció-és...

Corvinus kommunikáció-és média tudomány vagy gazdmen?

Figyelt kérdés

Egy ideje úgy gondolom, hogy PR-managerként szeretnék majd dolgozni és ehhez mindkét szak jó, de nem nagyon tudok választani. Bármelyik is lesz utána valószímű marketing mesterre mennék.


Alapból tök jó vagyok matekból ,faktra is járok szóval ebből a szempontból nem lenne baj a gazdmennel, viszont egy nagyon kreatív embernek tertom magam, több művészeti ágazatban is tevékenykedek hobbi szerűen, ezért lehet a kommédia emiatt jobban feküdne nekem. Szoktam kisfilmeket is készíteni, verseket, novellákat írni, szóval a TV és az újságírás is érdekel valamennyire, de nemtudom.


Mennyit veszítenék a kommédiával, ha utána marketing mestert végeznék? Elvégre a gazdmen jóval több dolgot tanít gazdasági téren, ami még jól jöhet a jövőben és azt is tudnám élvezni, de nemtudom, hogy az eszemre vagy a szívemre hallgassak://


Ezen kívül mindkét szakról szívesen olvasnék személyesen vélemyeket:)



2021. ápr. 18. 00:31
A kérdező szavazást indított:
Kommédia
Gazdmen
35 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha marketing mesterre akarsz menni, akkor mindenféleképpen gazdmen. A kommunikációt szerintem el sem fogadják teljes kreditbeszámítással.
2021. ápr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már miért nem ker-mark?
2021. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
A kommunikációs szak egy nagy nulla, semmilyen tudást nem ad, csak teljesen felszínest.
2021. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1: Valóban nem, de meg lehet oldani.

2: Corvinuson már nincs ker-mark szak, csak gazdmen és azon belül nagyon sok specializácó, mert több szakot összeolvasztottak.

3: Egy gazdasági szakhoz képest nyilván más teljesen, de nem állítják róla a mostani hallgatók, hogy értéktelen lenne.

2021. ápr. 21. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig a kommunikáció nem valami piacképes szak. Ezzel csak úgy tudsz elhelyezkedni, kivéve az akadémiai pályát, ha valami olyannal foglalkoznál, amihez bármilyen diploma jó.
2021. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!