Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi a Semmelweis Pszichológ...

Mennyi a Semmelweis Pszichológia Egyetem-en a tandíj?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A hol? Nincs ilyen egyetem.
2021. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia Egyetem?
2021. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Semmelweis egyetem a neve, itthoni egyetemek felvételi rendszerében van állami ösztöndíjas és önköltséges. Te döntöd el, hogy felvételikor beadod-e mindkettőre vagy csak az egyikre. Ha államin vagy, akkor egyetem után a tanul idő másfélszeresét kell ledolgoznod, az elkövetkezendő 20 évben vagy különben vissza kell fizetni a képzés árát. Viszont ez egy viszonylag új szabály, nincs olyan, akinek ez a 20 év letelt volna, így lehet addig megváltozik ez az egész. (Úgyhogy pl ha külföldre szeretnél menni, akkor nem kell aggódnod emiatt, én orvosisként is szívesen kimegyek, 20 év alatt tudok annyit félretenni, hogy azt kamatostul vissza tudom fizetni, főleg hogy nem hinném, hogy a forint annyira erősödne addig.) Ha önköltségesen vagy, akkor nincs semmilyen ilyen kötelezettséged, viszont akkor az adott időben kell fizetned a képzés árát, ami átlagosan olyan 300 ezer/félév. (Ez egy 4 éves képzésnél 2.4millió)

2021. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ott nincs pszichológia szak
2021. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a SE-AOK klinikai szakpszichologus kepzesre gondolsz?
2021. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!