Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelöljek be? (sos)

Mit jelöljek be? (sos)

Figyelt kérdés
most leszek 8.os.szal van még fél évem de azért szeretném tisztázni a dolgokat magamba.ugy gondoltam hogy elsönek Gundel Károly-t jelölömbe.(ha tudtok róla valamit irjatok!!!) ez után nem tudom mit jelöljek.szeretema vendéglátást de szerintme a gundelen kivül nem érdemes mást megjelölni(vagy igen?) jó a kézügyeségem gondolkoztam képzömüvészetibe is csak az a baj hogy pesten nem igazán van(inkább Debrecen,Pécs stb..) régen pszichologus akartam lenni szoval ahoz milyen közép iskola lenne jó.nagyon szeretek nyelveket tanulni szoval jöhet kéttannyelvü is. ha tudtok ilyen iskolákat mondani és hogy hol a legérdemes menni akkor emgköszöném :) elöre is köszönöm :)
2010. aug. 22. 00:06
 1/3 A kérdező kommentje:
esetleg még a humán iskolákra is szivesen jelentkeznék.(jah és pest környékén)
2010. aug. 22. 00:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Megjelölhetsz nyolcat,ha akarsz,de ennyit felesleges.

Az első legyen a Gundel mindenképp,ha tényleg oda nagyon szeretnél bejutni(sajnos semmit nem tudok az iskoláról)

A másodiknak valami pszichoizét válassz..

Harmadiknak olyat válassz,ami közel van a művészetekhez(sajnos nem vagyok ismeretes a pesti középiskolákkal kapcsolatban,így nem tudok ajánlani)

Negyediknek olyat,amibe tudod,hogy bejutnál és még szeretnél is odamenni valamennyire(nekem is adták ezt a tanácsot)


Ha nem vagy biztos a dologban,akkor ha a Gundelba nagyon akarsz menni,akkor jelöld meg ennek a sulinak egy másik szakát is(gondolom van..)


4-ből valamelyikbe csak felvesznek,de azért látom,nagyon bizonytalan vagy a dolgodban..javaslom megjelölni egy ötödik iskolát is,hogy biztos lehess magadban!:)


Nem veszthetsz semmit!:D

2010. aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak az osztályfőnököd küld el a fenébe, mert 5x annyi papirmunka :D
2010. aug. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!