Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A május 10. iskolanyitás még...

A május 10. iskolanyitás még nem hivatalos ugye?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
75%

Rendkívüli nagy a baj. Hamarosan itt az indiai mutáns.

[link]

Falus Ferenc felelőtlenségnek tartja a kormánynak azt a döntését, hogy mindenféle kontroll nélkül engedte azt a népünnepélyt, ami a hétvégén kialakult – derült ki az ATV Híradó adásából hétfőn.

Rossz pillanatban történt Magyországon a nyitás, mert az indiai új variáns, amiben dupla mutáció van, már Csehországban és Görögországban is megjelent


– jelentette ki a korábbi tiszti főorvos a műsorban.


FALUS FERENC HOZZÁTETTE, EGY OLYAN VARIÁNS, AMELY INDIÁBÓL ANGLIÁBA, VALAMINT A RÉGIÓNKBA IS ELJUTOTT, EGÉSZEN BIZTOSAN EL FOG JUTNI HAZÁNKBA IS.


A korábbi tiszti főorvos szerint az, hogy kezd jó idő lenni, a fertőzés szempontjából semmit sem jelent, maximum a teraszokon nem fáznak majd az emberek.


A hétvégi nyitással kapcsolatban Zacher Gábor és Kemenesi Gábor is elmondta a véleményét.

2021. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim válasza:
84%
68-as!! Nagyon hülye vagy! A tanárom mondta, hogy ő is úgy csalt diákként ahogyan csak tudott! Ha Te nem csaltál mikor tudtál volna, hát.. akkor feltalálhattad volna magad! ♥️
2021. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
0%

72

Tanárnak a selejtje megy, úgyhogy ez nem újdonság 68-as. Nyugodtan csatlakozz csak a selejthez.

2021. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim válasza:
100%
Jelenléti oktatás mellett mindig is szín ötös voltam, viszont aki digitális oktatásnál nem csalt egyszer sem, az nem emberből van. Csak nem képzelitek, hogy nem használjuk ki a lehetőséget?
2021. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
13%
Csak nem képzelitek, hogy ezek után nem lesz kiderítve az igazság egy csomó dolgozattal.
2021. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az igazgató azt mondta nem kell😇
2021. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
0%
Olyat nem mondott
2021. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
2021. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
100%
77-es jobban tudom mit mondott az igazgatóm szerintem mint te...
2021. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim válasza:
29%

Aki az ellenszerrel jön, az gondolkodjon már...

Aki azért oltatja be magát, hogy immunis legyen azt nem értem

Egy ellenszert kifejleszteni több mint 15 év vagy akár több.

Sajnos valakinek a munkája miatt muszáj beoltatnia magát,őket sajnálom.


Ami biztos , hogy oltás után is el tudod kapni a vírust..


Nem azt mondom, hogy ne vedd igénybe ezt a lehetőséget, csak azt szeretném ezzel mondani, hogy felesleges..(azt se tudjuk higy hatásos e)

Kapsz egy kártyát amivel engedélyt kapsz dolgokra


Aki volt koronás az is kap olyat :D


+ hallottam nagyon sok embert megviselt az oltás:

Korház v haláleset.


Mindenki vigyázzon magára és ne hamarkodjon el semmit <3

2021. máj. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!