Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült annó az...

Kinek hogy sikerült annó az érettségije? Mennyit készült rá? Mennyire elégedett az eredményével most és akkor?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sikerült, nagyon nem szakadtam meg, elégedett vagyok az eredménnyel.
2021. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Minden 90% felett sikerült, tantárgyfüggő volt a készülés. Töri emeltre tanultam azért elég rendesen, nem csak a 8 év alatt, hanem az utolsó hónapban elég komolyan átnéztem mindent. Magyarra kb 2 feladatsort néztem át, hogy mégis mit várjak. Elégedett voltam/vagyok.
2021. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

11 éve érettségiztem, volt mindenből. Matek, 2-es, angol 3-as, töri, infó 4-es, magyar 5-ös. Nem voltam rá büszke, de nem éreztem rossznak se, mert volt gimi felénél egy iskola váltásom, a környék legrosszabb iskolájából mentem át egy ország szinten nívósba, így örültem, hogy egyáltalán eljutottam az érettségiig. Aztán szereztem egy diplomát, de nem szerettem dolgozni benne, ezért újra érettségiztem emelt szinten, amivel bejutottam oda, ahová nagyon szerettem volna, így van most 3 diplomám.

Jó hosszan írtam le, de a lényeg, komolyan kell venni, de ha nem sikerül jól, akkor sincs világvége, újra lehet futni célirányosan.

2021. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanultam de nem őrültem bele, jól sikerült, csak a német emelt lett 90 százalék alatt, de rossznak azt sem mondanám (80). Most kezdek egy új szakot az egyetemen, ahová van érettségim, szinte mindenhová felvennének. Annak idején is 144 pontom volt, még az előző rendszerben.
2021. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!