Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha franciát szeretnék...

Hogyha franciát szeretnék tanulni akkor a Kölcseybe vagy a Telekibe mennyek? (mindkettőnél a Budapesti)

Figyelt kérdés
Mindkét iskola nagyon tetszik, nem tudom melyik a jobb francia nyelvoktatás terén. Írhattok jó és rossz véleményt is. Mindkettőről jöhet bármi.(közösség, tanárok, maga a suli, szakkörök, programok stb.)

2021. ápr. 27. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kölcsey francia két tan.
2021. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kölcsey kéttan, ha meg is akarod tanulni.
2021. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2021. ápr. 27. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én telekis vagyok. Itt nem a második idegen nyervre helyezik a hangsúlyt, hanem a biológiára (kémiára), történelemre és a matekra.

Viszont nagyon jó második idegen nyelv tanárok vannak az iskolában. Én nem vagyok franciás, de elmondások alapján nagyon szeretik és le fognak tudni nyelvvizsgázni. (Ahogyan én is németből.)

Szóval hiába nem kéttannyelvű, de jól oktatják a franciát is.

2021. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha garantáltan magas szinten szeretnél megtanulni, akkor kéttannyelvű és akkor egyértelműen a Kölcsey. Második nyelvként pedig sok más gimiben is van lehetőség franciát tanulni, de az sehol nem az a szint, mint a kéttanos.
2021. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. ápr. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!