Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan pénzügyi és számvite...

Van olyan pénzügyi és számviteli ügyintéző esti tanfolyam, amely hétköznap 18:00-tól kezdődik vagy esetleg hétvégén? Amiket eddig néztem 14:00-tól vagy16:00-tól kezdődnek, ami Nekem munka miatt nem jó.

Figyelt kérdés
Budapesten vagy környékén lenne ideális a képzés.

2021. ápr. 27. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az nem egyetemi szak? (Nem vagyok otthon a pénzügyi képzésekben)
2021. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyenre jártam pár éve, nem tudok sajnos olyat, ami ilyen későn kezdődik.


Én is volt, hogy munkából beestem valamikor napközben, sőt rengetegszer nem is tudtam megjelenni. Bár nem végeztem el, mert elkezdtem a BA-t, de nem lett volna lehetetlen így elvégezni, elnézőek voltak a munka miatti hiányzásokkal kapcsolatban.


Sok csoport társamnak egyébként támogatta a munkahelye, hogy elvégezze, így korábban elengedték őket, nálad ez nem opció?

2021. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!