Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Töri érettségin ez működhet?

Töri érettségin ez működhet?

Figyelt kérdés
Amikor írjuk az esszét, akkor megnézem a két témát, és kikéredzkedek a mosdóba, ezután pár vázlati szempontot kinézek a telefonomból. Vagy nem is lehet kimenni érettségi közben a mosdóba?
2021. ápr. 28. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Telefont az asztalra kell tenni,nálunk érettsegi előtt a mosdókat átnézték. :)
2021. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem éri meg puskázni. Ha lebuksz, akkor fél évet buksz. Egyébként a tanárok sem hülyék, tudják, hogy hogy szoktak csalni. A telefont pl. élből elveszik a nap elején.
2021. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Ki lehet menni a mosdóba, de a telefonod elveszik reggel és a folyosón is van felügyelő tanár, aki akár a mosdóba is utánad mehet, hogy megnézze mit csinálsz. Reggel a mosdókat is át szokták nézni, nem éri meg kockáztatni.
2021. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
És pár szempontot, ha meg is nézel, hogyan akarsz utána esszét írni? Ha alaposan utána akarsz járni, akkor vagy negyed órát ott kell töltened legalább, ez fel is tűnhet, ráadásul ez megy az idődből, plusz amíg oda meg visszamész. Az adrenalin is benned lesz, lehet semmire sem fogsz emlékezni. Vedd komolyabban az érettségit, mert ha szakot váltasz később, esetleg újrafelvételizel, ezeket a pontjaidat viszed. Középszinten szerintem nem nehéz a töri. Most a tavalyi érettségi is elég könnyű volt a korona miatt, szerintem idén sem lesz máshogy. Vannak kidolgozott esszévázlatok könyvben, én anno tanultam ilyenekből emeltre.
2021. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lenne egy masik telefon nalam, amin rajta van az anyag. Nyilvan tanulnek ra, de par vazlati szempontra gyorsan raneznek, hogy minel jobb esszet irjak.
2021. ápr. 28. 16:03
 6/11 anonim ***** válasza:
És hova tennéd a másik telefont? Azt hiszed nem látszana a zsebedben? Azért a tanárok sem hülyék, észreveszik ha valaki sunyul, de a te döntésed, hogy mit csinálsz.
2021. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez annyira evidens stratégia, hogy mire eljutsz a mosdóig, addig több tanár észre fogja venni a nálad lévő telefont.
2021. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
zako belsozsebebe
2021. ápr. 28. 17:20
 9/11 A kérdező kommentje:
de azon is gondolkoztam hogy magamra ragasztom
2021. ápr. 28. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne egyszerűbb szimplán rendesen tanulni?
2021. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!