Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tesi fontos a miskolci...

A tesi fontos a miskolci Földes F. Gimiben?

Figyelt kérdés

Na szóval, összességében felvettek a Földesbe, de egy dologtól nagyon félek, a tesitől. Hallottam, hogy van vagy 4 terem testneveléshez, meg, hogy ott nagyon nézik ezt a tantárgyat. Itt jövök én a képbe, aki még egy bukfencet sem tud rendesen megcsinálni. Kezdjük ott, nem a testalkatommal van a gond, meg semmi egészségügyi problémám nincs, de ha arról van szó, hogy csináljak talajgyakorlatot, vagy kosarazzak, bármi ilyesmi, akkor nekem végem. Azt szeretném kérdezni, hogy ez (hogy ennyire nézik a tesit) mennyire igaz? Meg lesz valami kötelező sport?


Válaszokat előre is köszönöm! <3



2021. ápr. 29. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

A nagyobb gimikben mindenhol van 3-4+ terem,hogy tudjanak órát tartani 1 időben több osztálynak is.

Nem hinném,hogy különösebben nézik. Tesi felvételi (ahogy hívják:alkalmassági) csak a kifejezetten sportgimikben szokott lenni, így nem kell emiatt aggódni.

Heti 5 tesi kötelező minden suliban (nem ide járok ,így nem tudom,hogy hogy oldják meg) vagy be van építve az 5 óra az órarendbe, vagy pl 3 van megtartva és a 2 órát igazolni kell, a sulik szoktak általában lehetőséget biztosítani erre: délutáni tesi/röpi/foci/kosár/stb. De el szokták fogadni a külsős egyesületi igazolást is.

2021. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Áhh dehogyis nincs ezzel akkora gond, én 2 éve végeztem, nekem jó erőnlétem volt, de nem szerettem a labdajátékokat, sem a mindenféle mutatványos elemeket. Számon lett kérve attól ugyan úgy, de max adtak rá egy kettest, sose voltam 4-esnél jobb, dehát kit érdekel a tesi, nincs már tesi tagozat se a Földesben. Más tárgyakra gyúrjál inkább. Ha van bármi kérdésed a sulival nyugodtan keress meg :D
2021. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ^^
2021. máj. 11. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
'19-ben érettségiztem, azóta is gyomorgörccsel gondolok vissza a tesiórákra:(
2021. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!