Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen felelőtlen döntést...

Ilyen felelőtlen döntést miért csinál a Kormány?

Figyelt kérdés
Azt, hogy május 10-én kinyissa az iskolákat. Nos, én ezt ellenzem, mert ez egy felelőtlen sőt egyenesen EMBERT VESZÉLYEZTETŐ döntés.

2021. ápr. 29. 19:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem jarvanykezeles van, hanem a 2022-es valasztas kampanya zajlik. Csak a hatalom megtartasaval foglakoznak es a nyajimmunitas eleresevel. Ami szamukra erdektelen hogy mindegy, az az hogy milyen modon erik el, csak ne kelljen az osszeharacsolt penzbol senkinek se tamogatasokat kifizetni, persze Penztaros Lorinc erdekeltsegein kivul.
2021. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Kérdező! Köszönöm a privát üzeneted is! Feltettél egy kérdést válaszoltam!


Örülj neki, hogy ez a legnagyobb gondod, hogy nem szeretnél iskolába menni!

De tudod van, aki 2 éve egy forintot nem keres! Majd ha megnősz megérted! Ezért kellett kinyitni!

2021. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

#4 Még nem nyitott ki te fideszeske. Ez is a fidesz hibája, hogy van aki 2 éve egy forint sem keres, mert Magyarországon van a legkisebb fizetés.

És fejezd be vagy haljak meg covid-19 ben vagy a gazdaság (nem) megy tönkre egy sulizártól.

2021. ápr. 29. 20:11
 4/35 anonim ***** válasza:
12%
Nem inkább tanulmányi átlagot veszélyeztető?
2021. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Milyen tanulmányi átlagot? A jegyeket nem veszélyeztetné csak már fölösleges 1 hónapra a suli, és veszélyes az egészségre
2021. ápr. 29. 20:21
 6/35 anonim ***** válasza:
37%
Az biztos, hogy veszélyes ha kinyitják a sulit egy hónapra, de az nem veszélyes, hogy középiskolások, érettségizők isznak a teraszokon, és a deákon.
2021. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Én nem csináltam ilyen butaságot.
2021. ápr. 29. 20:25
 8/35 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk egy óvodás, és két alsós gyerekünk van. Egyiket sem fogom szeptemberig iskolába, óvodába engedni. Tanulnak itthon, délután játszanak a kertben. Május 10-ig az iskola igazgató engedélyezte a távolmaradást, nem számít hiányzásnak. Beszéltem vele sokat telefonon, ennél többet egyelőre nem tud tenni. Utána sem fogom beengedni őket. Legfeljebb osztályozó vizsgát kell tenniük, bár mivel itthon tanulnak, és leadjuk a leckéket a Krétába, ezért lesz elég jegyük, szerintem még az sem kell.

Én egyelőre kivárnám, hogy hogyan alakul a nyár, és ha szeptemberben is még mindig lezárások lesznek, akkor megint maradnak itthon. Minek rángatni őket oda-vissza?

Júniustól oltják a 12 évesnél idésebbeket, szerintem júliusban a fiatalabbakat is. Én úgy gondolom, hogy lesz addig annyi tapasztalat az oltással, hogy el tudjam dönteni, kapjanak-e oltást, vagy nem. Azt már láttam, hogy pici gyerek is szenvedett emiatt a rohadt fertőzés miatt, ha az oltás biztonságos a kismamáknak, akkor az alsósoknak is az, mi oltatjuk őket. Utána már nem nagyon érdekel ez a herce-hurca, legalább visszatérhetünk a rendes kerékvágásba.

Akinek meg ki kellett nyitnia, az nyisson ki! Miért ne tenné? De azt ne engedje, hogy a csürhe megbetegítse a munkavállalóit! Valamit ki kell találni, hogy a pincér, a szakács ne legyen beteg, mert akkor emiatt kell majd újra bezárni :-(

Én drukkolok a vendéglátósoknak, meg mindenkinek, aki eddig a vírus miatt nem tudott dolgozni, bár nálunk nagyon gyorsan alkalmazkodtak, találtak ideiglenesen másfajta munkát.

Meglátjuk, mi lesz, de én is elég nagy hülyeségnek tartom erre az egy hónapra kincsitni az iskolákat.

2021. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#8 Ez igaz.
2021. ápr. 29. 20:40
 10/35 anonim ***** válasza:
86%
remélem nem nyitnak erre a tanévre már :(
2021. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!