Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tanító szakra jelentkezem...

Ha tanító szakra jelentkezem az egyetemre, de levelezőként is az egyetem városába bejárni akkor ahol dolgozom (pedagógiai asszisztensként, suliban) ott is teljesíthetem?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Rakd össze újra a kérdést! ;)


Egyébként (mint kiderült) iskolafüggő, de több iskola van, ahol általad választott helyen teljesítheted levelezősként a gyakorlatot (és van, ahol a munkahelyeden is megengedett)

2021. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de látom így is megértetted. :D

A kérdés arra irányult, hogy levelezősként sem tudnám megoldani a bejárást a városba a gyakszi miatt. Suliban dolgozom, így az lenne a legjobb ha ott is elfogadnák.

2021. máj. 3. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy munkahely nem lehet gyakszihely.
2021. máj. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Iskola válogatja. Nálunk pl a gyakorlati doksikban le is van írva, hogy aki iskolában dolgozik, teljesítheti munkahelyén is a gyakorlatot.
2021. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!