Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mesélne, hogy milyen a...

Valaki mesélne, hogy milyen a Bárczi-ra járni?

Figyelt kérdés

Igazából minden részlet érdekel, kezdve, hogy kb. milyen az órarend, milyen tantárgyak vannak, mennyi anyagot adnak fel, miket kell elolvasni, stb. (jelenléti oktatásban)

Elsősorban az autizmus, pszichopedagógia, és tan. ak. szakok érdekelnének.

Ha valaki szívesebben mesél privátban, akkor írhat.

Előre is köszi! :D



2021. máj. 5. 14:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Most nem annyira a technikai részletekről (fizetés, ösztöndíj, mennyire lehet elhelyezkedni) szólna a kérdés, a szakokkal is tisztában vagyok, de mivel még soha nem jártam főiskolára (11.-es lévén) nem tudom, hogy mire számítsak, hogy zajlik ez az egész gyakorlatban.
2021. máj. 5. 14:19
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Én most vagyok másodéves, logopédia szakirányon,néhány dolgot tudok írni, ami általánosabb és segíthet. :)

Az órarendet magadnak kell összerakni a tanterv alapján, annyira nem vészes viszont azért okoz némi fejtörést. Szerintem meglehetősen sok tárgy van, több pedagógiai, gyógypedagógia, pszichológiai, anatómiai és művészeti tárgy is van. Ami kimondottan sok és nehéz is, a személyes véleményem szerint, az a pszichológia. Szakirodalom az rengeteg van, viszont sok tantárgynál le lehet vizsgázni az órai anyagokból is.

2021. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!