Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz iskola hétfőn, Május...

Lesz iskola hétfőn, Május 10.-én SZERINTED?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Már nem szerintem kérdés. Nézd vissza a mai kérdéseket, a beküldött linkeket. Kereken meg lett mondva, mit lehet, avagy mit nem lehet.
2021. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
32%
Szerintem lesz. Az eset számok is csökkentek és a tanárok már be vannak oltva.
2021. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk attól függ(ött) a vizsgaidőszak, hogy lesz-e teljes nyitás a közoktatásban.

Szurkoltunk mi is, hogy ne legyen teljes nyitás és nekünk is online vizsgáink legyenek. De sajnos csak sorra kapom az emaileket, hogy új vizsgakiírás történt és mindegyik kontakt, már lefoglalt termekkel😔

Már ma ígyis bemondták, hogy leszálló ágban van a harmadik hullám, nyitva van minden.. Legbelül kicsit számítottam, hogy ekkora nyitás mellett a suli se ússza meg a dolgot.

Kitartást nektek itt a végére!!

2021. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nagyjából 95%
2021. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!