Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért kell a Magyar Kormánynak...

Miért kell a Magyar Kormánynak kinyitni a sulikat?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor miniszterelnök miért egyezett bele, mikor az Uefa nem köti a sulinyitáshoz a Foci Eb-t.

2021. máj. 6. 22:14
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Júniusban már lezárják a jegyeket xd
2021. máj. 8. 21:39
 42/44 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, a leírtak alapján eddig sem tanultál, úgyhogy teljesen mindegy neked, hogy személyesan vagy online oktatnak.
2021. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Én nem tanultam?? Én igenis tanultam.
2021. máj. 8. 22:13
 44/44 anonim ***** válasza:

"Júniusban már lezárják a jegyeket"

Amióta egyszer bejött egy szülő, hogy miért zártam le a gyerekét, amikor még nincs is vége az évnek, csak az utolsó pillanatban zárok le mindenkit. (Azért zártam le, mert tudtam, hogy több jegyet már nem akarok adni neki, egyértelmű volt, hogy hányast kap, gondoltam, hadd koncentráljon a többi tantárgyra.)

2021. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!