Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért lázadoznak a diákok az...

Miért lázadoznak a diákok az iskola nyitás ellen most?

Figyelt kérdés
Hiszen akinek nem volt hiányzása az egy dokumentum beadásával otthon maradhat erre az 5 hétre. Azaz 5 hét szünetet kap pluszba az akinek nincs hiányzása. Ezt a kérvényt az iskola köteles elfogadni, ha nincs hiányzás. Akkor miért problémáznak? Létezne, hogy ezen az oldalon azok a diákok vannak dominánsan, akiknek az online oktatás során sok igazolatlant gyűjtöttek össze?

2021. máj. 8. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Mert semmi nem jó nekik!


Ha az online oktatást szavazták volna meg akkor az lett volna a baj

2021. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Hiszti. Majd abbahagyják.
2021. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
30-ból 1 diák lázadozik.
2021. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert a többség az online oktatás alatt lóf.szt sem csinált aztán most féltik a seggüket hogy az utolsó öt hétben megbuknak. Én szerencsére ugyanúgy tartottam a napi rutinomat is, annyi hogy nem reggel 6-kor hanem 7-kor keltem fel, az összes órán maximális figyelemmel részt vettem és tanultam így nekem nincs semmi félnivalóm bármelyik tárgyból tudnék legalább egy 4-es témazárót írni. :)
2021. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Pont azért amit a négyes írt.

Nem egy kérdés volt, hogy mit csináljon mert bekell mutatni a füzetet több tantárgyból, hogy mit dolgozott vagy jegyzetelt és egy sincs meg.

2021. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert veszélyes a covid!
2021. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Csak egy idióta lázadozik a suliba járás ellen
2021. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!