Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet egyéni munkarendet...

Hogy lehet egyéni munkarendet kérelmezni?

Figyelt kérdés

Már 11.-es vagyok. Sajnos még mindig nem sikerült beilleszkednem. Ez nekem mindig nagyon rosszul ment.

Ezért szeretnék jövőre egyéni munkarendben tanulni. Szerintem, lehet, hogy van valamilyen mentális betegségem(nem tudom, ezt így jól fejeztem-e ki) van és amiatt nem sikerülnek ezek a dolgok.

Hogy megy ez a folyamat? Először el kell menni pszichológushoz és ő ad egy papírt, ha tényleg van valami bajod, azzal pedig benyújthatod a kérelmet?

Ráadásul szakgimnáziumban vagyok és írta valaki, hogy itt a gyakorlat miatt nem lehet ezt. De az csak nyáron van és az utolsó tanévben már nem is lesz.

Úgy tudom, csak június 15.-ig lehet benyújtani. Annyi idő alatt ezt el lehet intézni?

Milyen pszichológushoz kell menni, mivel kell elkezdeni ezt az egész folyamatot?

Nagyon szépen köszönöm, ha válaszolsz, ez nagyon fontos nekem!



2021. máj. 11. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy nyomós indok mellett se biztos, hogy elfogadja a kérelmedet az Oktatási Hivatal. De próbáld meg
2021. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Főleg ha pszichiáter semmilyen gyógyszert ne fogadj el. Egy életre tönkreteszed maradandóan vele magad. Régen szedtem antidepresszánst, általános iskolában nyugtarókat meg serkentőt írt fel maradandóan eltompítottak érzelmileg. Próbáld meg igényelni, ha macerás semmi herce hurca nem kell nem mész többet egy évre befizeted a pénzbüntetést, megőrzöd a csekket ha eljátszanák hogy újra akarnak büntetni.
2023. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A pszihiáterek a gyógyszerlobbi kigyói. Amikor kisgyerek voltam anyámat uszított és hergelt ellenem. Mindjárt reggel Notropil serkentő este Rivotrill ami egy erős gyógyszer akart felírni nekem serdülőként (hogy menjen az iskola) egy ilyen gyerekpszihiáter. Ezek maradandó károsodást okoznak, szerencsére a Rivotrillba már gyerekként volt annyi eszem hogy ne menjek bele. Akik ezt az egyéni munkarendet kitalálták jól kitalálták hogy egyszerűen senki se tudja igényelni, csak komoly hercehurca után. Ha nem kapod meg táska lerak, többet nem mész, befizeted egy évre a büntetést a csekket megőrzöd nagyon fontos hogy egyszer befizetted ha újra akarnának büntetni mivel egy évben egyszer büntethetnek. Az iskolának ezt nyugodtan mond meg a szemébe. és nincs ilyen hercehurca. Nincs mentális betegséged az emberek szarok, én is voltam a te cipődben. Ha halk vagy meg hagyod magad kikészítenek, vannak állat kölykök akik abból értenek ha keményen odabasznak nekik. Attól a hasonlóan állat társaik is visszafogják magukat. A nagyon állatok vascsőből, boxerből, gázsparyből értenek ha azt előveszed előttük igen agresszívan vagy egy nagy henteskést végigsuhintasz előtte. Ha van nálad mondjuk egy boxer nem fognak merni verekedni, meg lesz a nyugalmad. Akin látják hogy keményen odabasz abba soha nem mertek belekötni ezek a férgek.
2023. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!