Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvibe fel kell töltenem a...

A felvibe fel kell töltenem a kilencedikes, tizedikes bizonyítványt?

Figyelt kérdés
A tizenegyedikes és tizenkettedikes bizonyítványt már feltöltöttem, fel is dolgozták, így elvileg rendben van vele minden. A természettudományos pontjaimat a tizenegyedikes és tizenkettedikesből számíttatnám, így ehhez korábbi bizonyítvány nem kéne. Első nyelvem nem volt, de az osztályozóvizsgás eredményt feltöltöttem, illetve a tizenegyedikes és a tizenkettedikes bizonyítványban is szerepelt tanult tantárgyként. Akkor jól értem, hogy a kilencedikes és tizedikes bizonyítványt nem baj, hogy nem töltöttem fel?

2021. máj. 20. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
9.-10.es akkor kell, ha pl föcit adsz be tanulmányi eredményként, ahol utolsó két tanult év 9.-10. Ha nincs ilyened akkor nem kell.
2021. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!