Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az, hogy egyszer indul...

Mi az, hogy egyszer indul vizsgakurzus, máskor meg nem?

Figyelt kérdés

Tavaly érintett voltam a témában és a mi évfolyamunkon elutasította a tanár a vizsgakurzus indítását, de a mostaniaknak most tudtam meg, hogy engedélyezte. Tudom, hogy hülyeség már ezen rágodni, de nem értem, hogy hogy lehet ez. Egyébként nem csak az én évfolyamomon nem indult, hanem korábban soha, a mostani évfolyamnak meg sikerült. Komolyan nem tudom, hogy csinálták, de kivételezésnek érzem.


Ne haragudjatok, amiért nincs konkrét kérdésem, ha csak nem ez, hogy veletek történt már-e ilyen.


Amúgy nem az piszkálja a csőrömet, hogy a mostaniak kaptak lehetőséget, hanem, hogy eddig miért nem lehett volna szintén megadni ezt a lehetőséget.



2021. máj. 20. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg túl nagy volt idén a bukási arány.

Persze baromi igazságtalan, engem is ért már olyan dolog negatívan, hogy hibázott a tanár, de nem adott lehetőséget utána, ilyenek előfordulnak sajnos.

2021. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez következetlenség. sose fogom megérteni miért fáj vizsgakurzust kiírni. mintha nem szenvedne így is épp elég hallgató a csúszás miatt
2021. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy írtak tanárnak/to-nak, hogy indítson.
2021. máj. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Örülök, hogy nem csak nekünk szúrt ez szemet, hanem mások is így vannak ez. Akkor ezek szerint ez azt is jelenti, hogy ez nem egy ritka jelenség. Ugyanakkor valóban lehet, hogy a létszám miatt indítottak most, mert viszonylag sokan buktak.
2021. máj. 22. 00:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!