Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha lediplomázom akkor látható...

Ha lediplomázom akkor látható lesz valahol, hogy nem teljesítettem elsőre kettő szabadon választható tárgyat?

Figyelt kérdés

Sajnos munka miatt nem tudtam bejárni az órákra és csak másodjára tudtam teljesíteni őket.

Két lényegtelen tantárgyról van szó, aminek semmi értelme,csupán kellett a plusz kredit. Befolyásolhatják az elhelyezkedésem vagy ezzel nem foglalkoznak interjún?



2021. máj. 22. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
nEM
2021. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, látható lesz, a NEPTUN-ban.


Gondolom arra vagy kíváncsi, hogy a diplomába beleírják-e. A válasz az, hogy nem.

Egyébként meg, a munkáltatók nem nézik, hogy hányas a diplomád, csak azt, hogy megvan.

2021. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A diplomában csak a minősítés van benne, esetleg a záróvizsga és szakdolgozat jegyek, de ebben sem vagyok biztos.

De minden osztályzat nincs. Ahhoz külön kiadják a leckekönyvet, de a diploma nem tartalmazza.

2021. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, a lőtéri kutyát sem fogja érdekelni, hogy hányadik próbálkozásra lett meg a tárgy. A diplomába semmiképp nem kerül bele, a diplomamellékletben is csak a jegyek vannak bent. Semmi jelentősége nincsen. Munkáltató tőlem még az átlagot se kérdezte meg sose.
2021. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2021. máj. 22. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A diplomába egyáltalán nincs benne, csak az összesített átlag (az összes félév jegyei + szakdolgozat + védés + államvizsga), a minősítése a diplomának, szóval ez egy 2 tizedesjegyre kerekített szám és a végzettséged, neved meg az egyetem. A diplomamellékteltben is ahogy előttem írták, a végső jegyed kerül be, egyedül a neptunba fog megmaradni. De egyébként soha senki nem fogja kérni a diploma mellékletet ha csak nem akarsz tovább tanulni a BA diplomával pl külföldön, vagy tárgyakat elismertetni más egyetemeken.De akkor is csak a megszerzett jegy számít, a legutolsó, annak az előzménye nem látható.
2021. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!