Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Első év után is lehetséges...

Első év után is lehetséges már köztársasági ösztöndíjat pályázni?

Figyelt kérdés
Tehát akkor, ha érdemes lennék rá, már második évtől kapnék köztársasági ösztöndíjat. Lehetséges ez?
2010. aug. 24. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Pályázni lehet, de nem túl valószínű, hogy megkapod. Oda nem elég a jó tanulmányi eredmény és demonstrátorkodás. Elég komoly TDK helyezések és cikkek is kellenek...


Nálunk (Debrecen, orvosi) 9 fő kaphatott az EGÉSZ KARRÓL (értsd a 6 évfolyamból). Szóval, eléggé nehéz elsősként elnyerni.

2010. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

önbizalommal nincs hiány...

:-D

2010. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hááát... Egészséges önbizalom... :-) Az fontos, nem?


Természetesen nem csak úgy szeretnék közt. ösztöndíjat elnyerni, ezért mindent meg fogok tenni. Tudom, hogy nem elég, hogy jó az átlag, ezért tájékozódok és olvasok már most sokat a szakommal kapcsolatban. :-)

2010. aug. 25. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem pl. már második félévben volt konferenciám, amit beszámíthattam volna és egy megjelenés előtt álló publikációm + tanszéki feladatokat is végeztem és szakkolis voltam. Na most az egész más kérdés, hogy nem biztos, hogy elnyertem volna - bár, ki tudja!
2013. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!