Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy jó dök osztályképvi...

Milyen egy jó dök osztályképviselő?

Figyelt kérdés
Júniusban kell majd választanunk hogy ki legyen az osztályunkból de nem tudom igazából hogy milyennek kell lennie egy jó képviselőnek. Jelentkezni szeretnék de mivel 5 évre választjuk ezért nem szeretnék úgy jelentkezni hogy utána kiderüljön hogy mégse vagyok túl megfelelő a szerepre és hogy lett volna sokkal jobb választás akitől elvettem a helyet. Jelenleg 5-6an gondoljuk úgy az osztályból hogy jelentkezünk, végül nem tudom mi alapján fog eldőlni. Tudnátok olyan tulajdonságokat/jellemzőket írni amik kellenek ahhoz hogy valaki jó dök képviselő legyen? A jelenlegi iskolámban nincs túl komolyan vége az egész de itt lesz szerepe ezért tudni szeretném hogy mit vállalok el mivel senki nem tudja pontosan. Előre is köszönöm a válaszokat

#választás #iskola #gimnázium #DÖK #Osztályképviselő #Diák önkormányzat
2021. máj. 25. 02:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a kommunikáció készség a legfontosabb. Ebben a pozícióban neked kell az osztályt képviselni minden olyan helyen, ahol fontos az érdekképviselet. Ugyanakkor ki kell tudni állni akár egy-egy diák érdekében is. Tehát, jól kell ismerni az osztály minden tagját,jellemét, tanulási készségét, vagy szorgalmát. Szép feladat, vágj bele! Drukkolok!
2021. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!