Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elutasíthatnak beiratkozásnál...

Elutasíthatnak beiratkozásnál ha hármas vagyok biológiából?

Figyelt kérdés
Biológia tagozatra vettek fel, az online oktatás alatt elég sokat rontottam, most négyes és hármas között állok. Ha év végén hármas leszek elutasíthatnak beiratkozáskor?

2021. máj. 27. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felvettek akkor nem valószínű hacsak nem kötötték ehhez a felvételt.
2021. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak elutasítani ne aggódj.
2021. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kiküldték az értesítőt, hogy felvesznek; akkor már nem szokták visszavonni. Egyébként pl szerintem szoktak olyat csinálni a nyolcadikos diákok, hogy mondjuk a 6. , 7. évvégén 8. félévkor ott nagyon rámennek, hogy minél jobb jegyeik legyenek, és akkor 8. évvégén leengednek, lazítanak, pihennek egy kicsit; mert a 8. évvége az már úgyse számít bele a felvételibe; mert már felvettek.
2021. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!