Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezett első helyen...

Ki jelentkezett első helyen NJE - GAMF logisztikai mérnök szakra?

Figyelt kérdés

Én első helyen jelöltem meg, és a pontjaim bőven megvannak így biztosan felvesznek.

Van egy (remélhetőleg alaptalan) parám, hogy olyan kevesen jelentkeztek, hogy nem indul. Szóval keresem azokat, akik szeptembertől oda járnának majd, mert szintén első helyen jelölték.



2021. máj. 29. 18:13
 1/5 anonim válasza:
Üdv elvileg az ANA képzésre 99-en jelentkeztek és ebből 35-en rakták első helyre. Ezt itt tudod megnézni: [link]
2021. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tavaly 81-en jelentkeztek 29-en első helyen de csak 13-at vettek fel és 291 volt a minimum pont szóval nekem vannak furcsasagok ezen a szakon.
2021. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy már vannak elérhető statisztikák a most szeptemberben induló képzésekre. Ez most minden szempontból egy kicsit megnyugtatott, köszi hogy elküldted! 😀
2021. jún. 2. 18:48
 4/5 anonim válasza:
Szia kedves kérdező! Hogy alakul a választott szak? A fiamnak is ezt szeretném ajánlani,tudnál róla mesélni milyen?
jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én otthagytam, amúgy lehet értelme, csak nem a gamfon. Viszont ha van hozzá affinitása meg érdeklődése, bármelyik másik mérnök szakot szívesebben ajánlanám.
jan. 16. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!