Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételi, más egyetemre...

Pótfelvételi, más egyetemre jelentkezés?

Figyelt kérdés
Meggondoltam magam, nem szeretnék arra a szakra menni, amit választottam. Több nyelven választottam ugyanazt a szakot, így a sorrend módosítás nem játszik. Tudok újra felvételizni, vagy újra beadni jelentkezésem máshova, még most szeptemberre? Vagy keresztfélév van ezek közül valahol?: Semmelweis, Pécsi Egyetem, Széchenyi István Egyetem (MATE)

2021. máj. 31. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mostmár csak pótfelvételire adhatod be új szakra a választásod. Semmelweis alapvetően egy eléggé telített hely, így nem biztos, hogy egyáltalán meghirdetnek pótfelvételit. Hova mennél? Érdemes megnézni, hogy mennyien jelentkeztek egy adott szakra most, ha 100 helyre 600an, akkor nem sok esély van arra, hogy legyen pótfelvételi. Ha netán kevesebb, akkor simán megvan az esély arra, hogy nem töltik fel a helyeket és beférsz.
2021. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Élelmiszermérnök első sorban.
2021. máj. 31. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!