Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyisek! Mi a véleményet...

Holdenke kérdése:

Berzsenyisek! Mi a véleményetek az alábbi tanárnőkről? Simon Anna Mezei Mónika A fiam osztályfőnökei lesznek.

Figyelt kérdés

#Berzsenyi-XIII
2021. jún. 2. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Személyiségi jogokkal mi a helyzet? Igazán rövidítetted volna a neveket, aki berzsenyis valószínűleg úgyis tudja kiről van szó.
2021. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van. Ez eszembe se jutott.

Annyira megszokta az ember, hogy ha pl orvos keres véleményt keres a neten.

Nagyon megörültem a tanárnőknek. Mindketten zseniálisnak tünnek a területükön. Könyvet írnak, "harcolnak" a kirekesztés ellen. Azt gondoltam csak pozitív komment fog jönni.

2021. jún. 3. 06:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, legalábbis én csak pozitívat mondanék.

Viszont tényleg, egy orvos más, hírnév meg minden.

Egyszerű tanárok, emberek. Ez olyan mintha egy sima diákról, kollégáról kérdeznének teljesen anonim módon.Persze megértem azt is, hogy ilyenkor mindenki tájékozódni akar.

Egyébként mindkét tanárnő nagyon aranyos, tanulás mellett foglalkoznak a diákok lelkivilágával is, megértőek.

2021. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!