Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaphat e jegyet a diák olyan...

Kaphat e jegyet a diák olyan napra ahol igazoltan hiányzott?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Írásbeli munkát értékelhet úgy a tanár, hogy éppen a hiányzás napján adminisztrálja le.
2021. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Nem kötelező ott lenned mikor a naplóba írják a jegyet.
2021. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Van olyan, hogy pl beadandó házi van, és a leadás napján nem vagy bent, de mivel előtte is le lehetett volna adni, így egyes.

Meg ha tz-t irat a tanár, nem vagy ott, akkor beírja az egyest, de ne aggódj, azt ki fogja törölni. Csak úgy nem léphetsz osztályt, ha nem írod meg az összes tz-t legalább kettesre.

Stb.

2021. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom , hogy bármelyik nap feltöltheti a jegyet . Én arra vagyok kiváncsi amikor a jegy arra a dátumra van beírva amikor a diák igazoltan hiányzott . Nem témazáróról van szó egyébként már arra is van megoldás , hogy nem egyest ír be hanem ki van húzva a krétában . Szerintem ez nem lehet . Így lerontani valaki átlagát utolsó héten beírni 1 est úgy , hogy iskolába se volt .
2021. jún. 3. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg a tanárt, hogy mire kaptad, hogyan javíthatod.
2021. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Be lehet írni arra a napra a korábban beadott feladat, vagy kijavított dolgozat jegyét, semmi akadálya.
2021. jún. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érthető? A tanár beír egy egyest azon a napon amikor a gyerek igazoltan hiányzott . A jegy nem egy korábbi dolgozatra vagy beadandóra kapta . Hanem csináltak valamit aznap és mivel nem volt a gyerek az iskolában egyest kapott .
2021. jún. 7. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, baromira nem voltál eddig egyértelmű. Tehát gyakorlatilag órai munkára, vagy azon az órán elvégzett feladatra, megírt dolgozatra kap egyest? Ez viszont nem normális dolog, de ez meg nem értem, miért kérdés, totál egyértelmű. Panaszt kell tenni a tanárnál/osztályfőnöknél/igazgatónál.
2021. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!