Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvi.hu-n mikor jelenik...

A felvi.hu-n mikor jelenik meg a 2021-ben végzős jelentkező pontszáma?

Figyelt kérdés

A ponthatár kihirdetése július 22.-én lesz, viszont az érettségi eredményeket hamarabb megtudtuk. A rendszer azt írja, hogy legyünk türelemmel, amíg felveszik a nyilvántartásba és hitelesítik az érettségi eredményeket, viszont érdekelne, hogy a hivatalosan elért egyéni pontszámot mikor tudhatjuk meg? Esetleg csak a ponthatár kihirdetésekor?

Illetve, nem tudom az egyéni pontszám kiírásának idejét mennyiben befolyásolja, de én fellebbeztem, így ebből a tárgyból a végleges eredményt csak a bizonyítvány átvételekor tudom meg. Lehetséges, hogy emiatt a fellebbezés miatt később tudom meg a pontszámom, mint az az érettségiző társam, aki nem fellebbezett?



2021. jún. 4. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Amint bekerül az érettségi a rendszerbe, megjelenik a pontszámod. Ez a bizonyítvány átadása után 1-2 hét.
2021. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Az érettségi bizi kiosztása után (június 14-25) 1-2 hétre jelenik meg, miután hitelesítették az összes érettségi eredményedet. Részben a sulitól is függ, hogy milyen gyorsan töltik fel az eredményeket a megfelelő helyre.
2021. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! 😊
2021. jún. 7. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!