Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz szeptembertől...

Szerintetek lesz szeptembertől jelenléti oktatás az egyetemeken?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Bízom benne, hogy igen.
2021. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, ismerősöm most volt gólya és még nem is találkozott a szaktársaival, nem akarok én is így járni
2021. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Valószínű.
2021. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem lesz, de nem hiszem, hogy az egész tanévet, vagy akár csak a félévet offline fogjuk vinni.
2021. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Remélem jelenléti lesz majd szeptembertől. Gólya vagyok (bár ez már lassan múlt idő lesz) és a csoport-, illetve szaktársaim kb. 80%-ával nem is találkoztam még.. jóformán nem is éreztem még magam igazi egyetemistának sajnos.
2021. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

Remélem nem lesz. Nagyon jó volt így az online oktatás. Sokkal nyugodtabb voltam és tanulni is jobban tudtam. Az 1.félév elején találkoztam csak a csoporttársaimmal, azóta nem. Na de ez nem is érdekel, mert nem ismerkedni és haverkodni mentem oda, hanem tanulni.

Nem általános iskolában vagyunk már, hogy ez fontos legyen.

2021. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Akkor menj levelezőre inkább, vagy távoktatásos tagozatra, de ne akard már, hogy mások szívjanak, csk mert neked "így kényelmes"
2021. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Pont levelezőn vagyok, távoktatas sajnos nincs. Ha lenne ott, nem lenne kérdés. Ettől függetlenül, remélem, hogy marad az online oktatás. #6-os vagyok
2021. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

A következő kérdésedre a válaszom: Hogy miért vagyok ennyire az online oktatás mellett, úgy hogy levelezős vagyok?

1. Azért, mert az egyetem ahol tanulok nagyon messze van tőlem, pedig ez a legközelebbi hozzám. Az utazással töltött idő nekem meg pénz.

2. Ugyanazt tanultam így online is, mint jelenléti alatt. Az anyagot leadták, én meg megtanultam. Jelenlétiben is ugyanígy működik. (Tapasztalat, mert már van egy alapképzésem.)

#6

2021. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
szerintem levelezőn nem.
2021. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!