Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egészségügyi iskolát...

Melyik egészségügyi iskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Érettségi után ápolónak szeretnék tanulni.

Nem tudom melyik lenne jó Bókay, Raoul, Kanizsay, Semmelweis vagy Selye J.?


Budapest és környéke érdekelne.


Tapasztalatokat, véleményeket kérek.


Köszönöm a segítségeket.



2021. jún. 9. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Bókay
Selye J.
Semmelweis
Raoul
Kanizsay
Egyéb
17 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Látom a többség a Semmelweis szakközépre szavaz.


Arra kérlek titeket, ne csak szavazzatok írjatok véleményeket, tapasztalatokat, mert szerintem a mai világba nem mindegy hol tanul az ember.


Az egyik ismerősöm pl. Kanizsay-ba tanul, és most májusi vizsgán az osztály fele megbukott, mert nem készítették fel őket rendesen.


Ilyen példák miatt kérem, hogy írjatok, hogy jó döntést tudjak hozni.


Köszönöm.

2021. jún. 10. 12:20
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia, én az okj-t tettem a Raoulba másik szakon idén, a tesóm járt oda mint ápoló, de annak már jó pár éve.

Mi szerettünk oda járni, kulturált hely,jók a demonstrációs termek, a tanárok többsége kedves, jófej, próbálnak a lehető legjobb módon felkészíteni a vizsgákra, de ez persze attól is függ, te kiket fogsz ki.

Egyetlen baj, az igazgatósággal volt, nyögve nyelősen kaptunk néha infókat dolgokról, ami azért zavaró.

De én szívvel ajánlom, szerintem az egyik legjobb eü, főleg amiket másoktól hallok, meg én középsuliba másikba jártam, és annál 100x jobb.

2021. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!