Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni SZC Irinyi János...

Debreceni SZC Irinyi János Technikum milyen suli?

Figyelt kérdés
Mármint nagyon megy a cseszegetés vagy nyugis (Tanárok és diákok részéről is). Elég fontos lenne mert oda megyek suliba és hát eléggé félek.
2021. jún. 11. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj én ott végeztem, pár havert leszamitva semmi pozitivat nem tudok mondani róla.

Nagyon alja iskola lett, néhány tanár kivételével az összes elmebeteg (khm matek tanár), magasról tesz mindenre, buta(nem viccelek már 20 vagyok de még mindig elkepedek milyen ostobasagokat tudtak mondani).

A hentes pék es hasonló tagozatok miatt nagyon elszaporodott a kevésbé kulturált diák réteg, de a sportolok is elég nagy parasztok.

Normális végzettséget nem tudsz ott szerezni amivel mész is valamire. Legalább a büfés néni nagyon jo fej.

Szoval nem, ne menj oda sokkal jobban jársz máshol. En meg bántam és 2 évet kellett pluszba mashol tanulnom hogy ott járjak mint aki rendes iskolába ment.

2021. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeptemberben leszek 9.-es... Egyébként logisztikára megyek.
2021. jún. 13. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Az a legvalalhatobb tagozata, de önmagában semmit sem ér, úgyis tovább kell menned egyetemre így mindegy hogy előtte melyik suliba jártál. Biztos vagyok benne hogy találsz jobb alternatívát.
2021. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is oda járok! :) Nem rossz amúgy.
2021. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!