Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskemétiek! A Katona József...

Kecskemétiek! A Katona József gimnázium mennyire erős iskola?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Eléggé, bekerülni sem egyszerű, jó átlagnak kell lennie hozzá nagyon :)
2021. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Állítólag nagyon erős, én jövőre megyek oda szóval eléggé parázok. De remélem bírni fogom
2021. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én ott tanultam szóval van egy kis tapasztalatom. Általánosban egy gyenge négyes voltam úgy hogy a házit megcsináltam és néha tanultam. Katonában ennyi a ketteshez sem elég.

A tanárok nagy része pofára osztályoz. Persze vannak igazságos és rendes tanárok de egy kezemen meg tudom számolni mennyi és az egyik az ének tanár (aki amúgy a legaranyosabb). Szóval tanács, légy talpnyaló. Mindig jelentkezz prezentációra és a szorgalmit is csináld meg.

Ja és még valami, tanuld ki a beled. Ha nem fektetsz napi 4-5 órát a tanulásba négyes tanuló nem lesz belőled. Tudom pocsék de ez van ezt kell szeretni. Kéttanos voltam és személy szerint nekünk a legnehezebb. Az osztályomban két bukott diák volt, egyik kilencedikben másik tizedikben került hozzánk. Aki tizedikben bukott meg ő elengedte az egészet és aludt órán vagy nézett ki az ablakon, emiatt tőle év végén elbúcsúztunk mert kirúgták a suliból két bukás miatt. De aki kilencedikben bukott ő velünk érettségizett és elég jó eredményt ért el.

Lényeg amit tarts a fejedben, nem lehetetlen leérettségizni. Az érettségi kánaán lesz. És meg tudod csinálni csak ne add fel. A tanárokat meg szard le.

2021. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!