Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VIK tárgyakkreditáció?

BME VIK tárgyakkreditáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 2. féléves villanyos hallgató vagyok, viszont ősztől mérnökinformatikus szakon szeretném folytatni tanulmányaim (ugyanúgy a VIK-en). Már írtam mindenféle KTH-nak, akkreditációs elnöknek, de senkitől sem kaptam konkrét választ, úgyhogy úgy gondoltam nálatok keresném.

Lenne pár tantárgyam, amit szeretnék akkreditáltatni informatikára és szeretném tudni, hogy szerintetek, vagy tapasztalaitlag el fogják-e fogadni.

A tantárgyak a következők:

-A programozás alapjai 1.

-A programozás alapjai 2.

-Matematika A1

-Fizika 1

-Fizika 2

-Tanköri 1

-Tanköri 2



Ezeket tuti elfogadják:

-Bevmatek

-Pénzügyek

-Kommunikáció

-Műszaki angol

-Kommunikációs készségfejlesztés (angol)

-Mérnök leszek



2021. jún. 22. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom nálatok nehezebb a Fizika így azt feltételezem, hogy elfogadják.


A Matematika A1 szinte ugyan az a tananyag, de nem tudom hogy elfogadnák-e.


A Programozás 1 és 2-t más tanszék tárgyai az infón. EET és IIT, nálatok meg HIT és AUT. Nem tudom, hogy ez mennyit számít, de hasonló a tananyag és követelményeik is így gondolom ezt is elfogadják.


Csak tippek.

2021. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!