Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől a Kőbányai...

Szeptembertől a Kőbányai Zrínyibe fogok járni de nem tudom hogy év elején vannak ilyen felmérések a tantárgyakból hogy mit viszel a nyolc általánosból?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert nekem voltak tantárgyak amit nem szakos tanár tanított és alig vettünk belőle valamit és nem szeretnék az év elején 1 est kapni.

2021. jún. 26. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz is, rosszul nem fogják osztályozni. Tisztában vannak vele, hogy a különböző iskolákból érkező tanulóknak más-más a tudásuk.
2021. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk de köszönöm a gyors választ :)
2021. jún. 26. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tanártól is függ, én most csak arra emlékszem, hogy matekból és magyarból írtunk. Matekból ha jól emlékszem csak azok kaptak rá jegyet, akiknek jól sikerült / kérték a megajánlott jegyet, mert inkább az volt a cél, hogy a tanár lássa, hogy milyen szinten van az osztály. (A magyarra meg már kb. semennyire nem emlékszem, de szerintem nem is nagyon számít mert az akkori tanárunk már nem ott tanít)
2021. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem hát a magyar akkor nem tudom de a matekot én is szeretem mint tabtárgy tanulni is muvel könnyen értem:). Tehát akkor más tabtárgyból nem írtatok?
2021. jún. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!