Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem töltöttem fel az érettségi...

Nem töltöttem fel az érettségi tanúsítványom. Már nem tudok bemenni érte. Így a rendszer magától át fogja vinni az új pontjaimat a felvin? Ugye? Nagyon megijedtem most. Ugye átviszi?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyan feltöltöttem a tanúsítványom, de a dokumentum még mindig feldolgozás alatt van, ellenben az új pontok ma megjelentek a felvin, ebből arra következtetek, hogy a rendszer vitte át az eredményeim automatikusan. A helyedben a biztonság kedvéért én rákérdeznék náluk, túl nagy a tét, így biztos, ami biztos.
2021. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségit illetve az érettségi tanúsítványt nem kell fel tölteni! Azt a Felvi az oktatási hivatal rendszeréből veszi át.

Azért telik ennyi időbe mert a suli feltölti az oktatási hivatalnak, ennek van egy átfutási feldolgozási ideje.

Megnyugtatásképp nekem tegnap jelentek meg a pontjaim mert tegnap vették át a az érettségi adatokat. :)

2021. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem kell feltölteni a sulid kiküldi nekik az eredményeket. Én átvettem, de nem töltöttem fel és ma megjelentek a pontjaim vele. Szerintem neked is pár nap és meglesz, de ha nagyon izgulsz írj egy e-mailt az info@felvi.hu-nak.
2021. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap volt róla cikk a felvi.hu-n.

[link]

2021. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nektek is a régi emelt eredményét számolják az érettségi átlagba?
2021. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a tanúsítvány pontja nem üti ki a bizonyítványi átlagból az előzőt.
2021. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!