Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen könyvekből tudok...

Milyen könyvekből tudok felkészülni az emelt szintű egészségügyi ismeretek érettségire?

Figyelt kérdés

Már le érettségiztem pár éve, de most emelt szinten szeretnék.


A szóbelire csak témaköröket találtam.


Nincsenek tételek, csak témakörök?


Milyen könyvekből készüljek fel?


Mit tartalmaz az emelt eü. érettségi?


Köszönöm a segítségeteket.



2021. júl. 2. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én idén emelteztem belőle. Igazából nem nagyon tanultam rá, az előző feladatlapokat nézegettem, bizonyos feladatokat tanultam, de semmi értelme nem volt, mert nem volt visszaköszönő feladat.

Szerintem mindenképp vegyél elő egy anatómia könyvet, tanuld az ábrákat, egy gondozástan könyv sem ártana, illetve tanuld meg a gyerekkori kiütéssel járó fertőző betegségeket, mert az általában mindig benne van valamilyen formában. És ami a legfontosabb, orvosi latin könyv, legyél tisztában a szavak nagy részével.

Szóbeliből pedig nincsenek tételek, csak témakör címek, ez benne a rossz, így elég sok mindent kérdezhetnek szóban.

2021. júl. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!