SE vagy PTE?

Figyelt kérdés
Etk-gyógytornász

2021. júl. 3. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

SE

PTE-ről szeretnek áltaánosságban, többen is átjelentkezni, én semmelweisen próbálok ebben segíteni, de szegedről jóval könnyebb átjönni. Aki átjelentkezne mindig tanárhiányra, nem megfelelő oktatásra hivatkozik, illetve hogy se-n magasabbak az ösztöndíjak és sehol nem hallottak olyanról, hogy nem szakos oktató tartja az órát. (Vagy hogy az évfolyam nagyrésze bukik)

Nekem ami pozitív volt, hogy most covid alatt egyedül csak nálunk volt szétbontva teljesen az ea és a gyak, így nem kellett ittlenni folyamatosan, ha nem vagy pesti. Nekem pesti barátnőm emiatt volt lent szegeden folyamatosan, mert kedden és csütörtökön volt gyakja bent, de amúgy meg koliban nagyon rossz volt az online előadás a kolik rossz wifije miatt. Itt egyik héten csak előadások voltak, nyugodtan otthon lehetett nézni, másik héten csak gyakorlat, aminél meg bent voltunk ameddig lehetett.


Ha jelentkezel akkor én magasabb ponthatárt raknám elsőnek, aztán ha mégse jön össze pte-re valószínűleg úgyis felvesznek. Nem marad benned az az érzés, hogy “mi lett volna, ha mégis felvettek volna egy magasabb pontszámú helyre” érzés.

Ha pedig semmelweis mégse tetszik, akkor könnyebb bármelyik helyre átjelentkezni, mint visszafelé.

2021. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

"Vagy az évf. nagy része bukik"...


Hehee, hamísítatlan PTE stílus. Hagyd őket a f***

Ha összejön, menj a SE-re, vagy Szegedre, ha onnan könnyebben átjuthatsz SE-re

2021. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


És az tényleg igaz, hogy SE-n etk-n nincs erasmus?

2021. júl. 3. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy igaz. Tudsz menni, elsőéves információs napon külön időt szánnak az erasmus ismertetésére is.
2021. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!