Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a tapasztalataitok,...

Mik a tapasztalataitok, véleményetek a SZÁMALk-ról?

Figyelt kérdés
Én oda jártam, és valami nagyon nem stimmel vele. Szuerintem.

2021. júl. 4. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
szerintem. *
2021. júl. 4. 13:17
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Én is oda jártam, igaz, évekkel ezelőtt. Azóta se dolgoztam a tanult szakmában, de ez saját döntés volt. Egyébként csak jó élményekkel gazdagodtam, tetszett a közösség. Szerinted mi nem stimmel vele?
2021. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy valódi válaszoló vagy e vagy propagandista, de ennyire színvonaltalan, alulképzett és skizofrén tanárokat még nem láttam sehol.
2021. júl. 4. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy vesszük, a kérdés is lehetne szándékosan provokatív, lejárató jelleggel kiírt. Persze a negatív reklám is reklám.


Milyen szakon voltál? Én grafikán.

2021. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
animáció
2021. júl. 4. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy tudtommal a legtöbb osztálytársam a végén teljesen mással foglalkozott, mint amit tanultunk, de ez elmondható más szakiskolákról is. Pl. az anno Kisképzőbe járó ismerőseim közül is csak egy volt olyan elszánt és céltudatos, hogy mára, 10 év elteltével végre kapott egy lehetőséget, hogy egy filmben lévő effekten dolgozhasson. Ezért rengeteget dolgozott, kapcsolatokat épített.


A többiek otthon ülnek és hobbiból rajzolgatnak.


A képzések adnak egy alap tudást, de hogy profi legyél, és ezt mások is elhiggyék rólad, az egész életedet rá kell áldozni. Olyan ez, mint az autóvezetés: az oktatás alatt megtanulod, melyik pedál mire való, de használható tudást csak akkor szerzel, amikor totál egyedül szeled a várost és ilyen-olyan akadályokba, ismeretlen helyzetekbe ütközöl (remélhetőleg azért nem szó szerint :D ).


Most amúgy eszembe jutott mégis valami, amit nem találtam korrektnek, és ez a vizsga volt. Az egyik biztos politikai okokból megpróbált megbuktatni, még azt is bedobta, hogy pálinkaszagom van, pedig abszolút absztinens voltam világéletemben. Ez viszont csak az ő szegénységi bizonyítványa, és senki nem vette komolyan a vádakat. Ettől függetlenül felháborító volt.

2021. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!